Wszystkie dania wykonujemy od podstaw,
nie używamy półproduktów, ulepszaczy czy gotowych mieszanek na ciasto

Drogi kliencie!
Informujemy, że do ceny każdego dania został wliczony koszt opakowania (+1,50zł)  

Śniadania

Bajgle

Gofry wytrawne

Naleśniki wytrawne

Naleśniki zapiekane

Mięsne buły

Sałatki

Burger Pancakes

Naleśniki słodkie

Pancakes słodkie

Gofry słodkie

Napoje